Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 16500 lm, melns - L231-150-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 16500 lm, melns - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 16500 lm, melns - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 16500 lm, melns - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 16500 lm, melns - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 16500 lm, melns - L231-150-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-150-40-70
Augstums:
237 mm
Platums:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskā specifikācija:
Platums: 315 mm
Augstums: 237 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 150 W
Kopējais gaismas plūsma: 16500 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsas temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Vāka materiāls: Rūdītais stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Lietošana: Iekštelpu, Ārtelpu
Gaismas leņķis: 120°
Vertikāli regulējams turētājs: 180°
Spriegums: 220-240V
Fāzes maiņas koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 150 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrību: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
315 mm
Augstums
237 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436270
Rakstiet mums
19,69%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-150-40-70
237 mm
315 mm