Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāla - 4000K, 5500 lm, balts - L231-050-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāla - 4000K, 5500 lm, balts - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāla - 4000K, 5500 lm, balts - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāla - 4000K, 5500 lm, balts - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāla - 4000K, 5500 lm, balts - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāla - 4000K, 5500 lm, balts - L231-050-40-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-050-40-20
Augstums:
137 mm
Platums:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskā informācija:
Platums: 180 mm
Augstums: 137 mm
Dioda tips: LED SMD
Jauda: 50 W
Kopējais gaismas staru plūsma: 5500 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Maiņināma gaisma: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Pārsega materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsuzlikšana
Lietojums: Iekštelpu, Āra
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli regulējams stiprinājums: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 50 kWh/1000 h
Mūžs: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
180 mm
Augstums
137 mm
Krāsa
Balts
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2435998
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,26%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-050-40-20
137 mm
180 mm