Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, melns - L231-010-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, melns - L231-010-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, melns - L231-010-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, melns - L231-010-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, melns - L231-010-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, melns - L231-010-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-010-40-70
Augstums:
95 mm
Platums:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 103 mm
Augstums: 95 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 10 W
Kopējais gaismas plūsma: 1100 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atbilstības indekss CRI: Ra ≥ 80
Maināms spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Gaismas aizsega materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virspuse
Pielietojums: Iekštelpās, ārējās
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli regulējama montāža: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 10 kWh/1000 h
Ilgmūžība: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrības triecienu: I
Aizsardzības līmenis: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
103 mm
Augstums
95 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436204
Rakstiet mums
19,76%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-010-40-70
95 mm
103 mm