Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 7700 lm, balts - L231-070-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 7700 lm, balts - L231-070-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 7700 lm, balts - L231-070-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 7700 lm, balts - L231-070-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 7700 lm, balts - L231-070-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 7700 lm, balts - L231-070-65-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-070-65-20
Augstums:
195 mm
Platums:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 221 mm
Augstums: 195 mm
Diodes tips: LED SMD
Jauda: 70 W
Kopējais gaismas plūsma: 7700 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Spilgtuma regulēšana: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsgaismas
Lietošana: Iekštelpu, Āra
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli kustīga furnitūra: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 70 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzība pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
221 mm
Augstums
195 mm
Krāsa
Balts
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436196
Rakstiet mums
19,92%
Indekss:
L231-070-65-20
195 mm
221 mm
70 W