Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāls - 4000K, 3300 lm, melns - L231-030-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāls - 4000K, 3300 lm, melns - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāls - 4000K, 3300 lm, melns - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāls - 4000K, 3300 lm, melns - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāls - 4000K, 3300 lm, melns - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāls - 4000K, 3300 lm, melns - L231-030-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-030-40-70
Augstums:
135 mm
Platums:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 142 mm
Augstums: 135 mm
Diodes tips: LED SMD
Jauda: 30 W
Kopējais gaismas plūsma: 3300 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Priekšējā stikla materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas
Lietošana: Iekštelpas, Ārtelpas
Gaismas leņķis: 120°
Vertikāli pagriežama stiprinājums: 180°
Spriegums: 220-240V
Enerģijas pārvietošanas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 30 kWh/1000 h
Mūža ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko šoku: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
142 mm
Augstums
135 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436224
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,55%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-030-40-70
135 mm
142 mm
30 W