Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksta gaisma - 6500K, 5500 lm, balts - L231-050-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksta gaisma - 6500K, 5500 lm, balts - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksta gaisma - 6500K, 5500 lm, balts - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksta gaisma - 6500K, 5500 lm, balts - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksta gaisma - 6500K, 5500 lm, balts - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksta gaisma - 6500K, 5500 lm, balts - L231-050-65-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-050-65-20
Augstums:
137 mm
Platums:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 180 mm
Augstums: 137 mm
Dioda veids: LED SMD
Jauda: 50 W
Kopējais gaismas plūsmas: 5500 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Iespēja aptumšot: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montējams
Pielietojums: Iekšējais, Ārējais
Gaismas leņķis: 120°
Vertikāli pielāgojams: 180°
Spriegums: 220-240V
Jaudas faktors: 0,90
Energijas klase: E
Energijas patēriņš: 50 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
180 mm
Augstums
137 mm
Krāsa
Balts
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436144
Rakstiet mums
19,26%
Indekss:
L231-050-65-20
137 mm
180 mm