Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāla - 4000K, 7700 lm, balts - L231-070-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāla - 4000K, 7700 lm, balts - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāla - 4000K, 7700 lm, balts - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāla - 4000K, 7700 lm, balts - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāla - 4000K, 7700 lm, balts - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāla - 4000K, 7700 lm, balts - L231-070-40-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-070-40-20
Augstums:
195 mm
Platums:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 221 mm
Augstums: 195 mm
Dioda veids: LED SMD
Jauda: 70 W
Kopējais gaismas plūsmas spīdums: 7700 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Iespēja aptumšot: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balta
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla un ķermeņa materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Lietojums: Iekšā, Ārā
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli regulējama montāža: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 70 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības līmenis: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
221 mm
Augstums
195 mm
Krāsa
Balts
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436005
Rakstiet mums
19,92%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-070-40-20
195 mm
221 mm
70 W