Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, balts - L231-010-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, balts - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, balts - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, balts - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, balts - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Neitrāls - 4000K, 1100 lm, balts - L231-010-40-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-010-40-20
Augstums:
95 mm
Platums:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 103 mm
Augstums: 95 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 10 W
Kopējais gaismas plūsmas daudzums: 1100 lm
Gaismas krāsa: Neitrāls
Krāsas temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējami: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balta
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Pielietojums: Iekštelpās, Āra
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli regulējams kronšteins: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas faktors: 0,90
Energoklase: E
Enerģijas patēriņš: 10 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
103 mm
Augstums
95 mm
Krāsa
Balts
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2432503
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,76%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-010-40-20
95 mm
103 mm