Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 3300 lm, balts - L231-030-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 3300 lm, balts - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 3300 lm, balts - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 3300 lm, balts - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 3300 lm, balts - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 3300 lm, balts - L231-030-40-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-030-40-20
Augstums:
135 mm
Platums:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 142 mm
Augstums: 135 mm
Dioda veids: LED SMD
Jauda: 30 W
Kopējais gaismas plūsma: 3300 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atdeves indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balta
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdītais stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Pielietojums: Iekšējais, Ārējais
Apstarošanas leņķis: 120º
Vertikāli kustīga ierīce: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas faktors: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 30 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko šoku: I
Aizsardzības līmenis: IP66
Sertifikācija: CE, RoHS
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
142 mm
Augstums
135 mm
Krāsa
Balts
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2434868
Rakstiet mums
19,55%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-030-40-20
135 mm
142 mm
30 W