Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksts - 6500K, 3300 lm, balts - L231-030-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksts - 6500K, 3300 lm, balts - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksts - 6500K, 3300 lm, balts - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksts - 6500K, 3300 lm, balts - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksts - 6500K, 3300 lm, balts - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksts - 6500K, 3300 lm, balts - L231-030-65-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-030-65-20
Augstums:
135 mm
Platums:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 142 mm
Augstums: 135 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 30 W
Kopējā gaismas plūsma: 3300 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Kabelis garums: 15 cm
Kabelis šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmā uzstādīšana
Lietošana: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120°
Vertikāli kustīga apdare: 180°
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 30 kWh/1000 h
Mūžs: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskiem triecieniem: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
142 mm
Augstums
135 mm
Krāsa
Balts
Moc
30 W
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436096
Rakstiet mums
19,55%
Indekss:
L231-030-65-20
135 mm
142 mm
30 W