Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāls - 4000K, 7700 lm, melns - L231-070-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāls - 4000K, 7700 lm, melns - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāls - 4000K, 7700 lm, melns - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāls - 4000K, 7700 lm, melns - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāls - 4000K, 7700 lm, melns - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 70W, Neitrāls - 4000K, 7700 lm, melns - L231-070-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-070-40-70
Augstums:
195 mm
Platums:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 221 mm
Augstums: 195 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 70 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 7700 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atdeves rādītājs CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtuma iespēja: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virs virsmas
Pielietojums: Iekštelpu, Ārtelpu
Apgaismojuma leņķis: 120º
Līmeniski kustīga montāža: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 70 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzība pret elektriskās strāvas triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
221 mm
Augstums
195 mm
Krāsa
Melns
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436236
Rakstiet mums
19,92%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-070-40-70
195 mm
221 mm
70 W