Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 2200 lm, balts - L231-020-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 2200 lm, balts - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 2200 lm, balts - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 2200 lm, balts - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 2200 lm, balts - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 2200 lm, balts - L231-020-40-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-020-40-20
Augstums:
105 mm
Platums:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 111 mm
Augstums: 105 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 20 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 2200 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsas temperatūra: 4000K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Iespēja dimmēt: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Lēcas materiāls: Rūdītais stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Lietošana: Iekštelpu, Ārējo
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāla kustīgā stiprinājuma leņķis: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības līmenis: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
111 mm
Augstums
105 mm
Krāsa
Balts
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2434858
Rakstiet mums
19,8%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-020-40-20
105 mm
111 mm