Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, balts - L231-100-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, balts - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, balts - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, balts - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, balts - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, balts - L231-100-65-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-100-65-20
Augstums:
197 mm
Platums:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 246 mm
Augstums: 197 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 100 W
Kopējā gaismas plūsma: 11000 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmontāža
Pielietojums: Iekštelpas, Ārtelpas
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikālais leņķis: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 100 kWh/1000 h
Mūžs: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko strāvu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
246 mm
Augstums
197 mm
Krāsa
Balts
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436200
Rakstiet mums
19,55%
Indekss:
L231-100-65-20
197 mm
246 mm