Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 16500 lm, melns - L231-150-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 16500 lm, melns - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 16500 lm, melns - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 16500 lm, melns - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 16500 lm, melns - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 16500 lm, melns - L231-150-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-150-65-70
Augstums:
237 mm
Platums:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 315 mm
Augstums: 237 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 150 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 16500 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtuma iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Vāka materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Lietošanas joma: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīga lampa: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes pārslēgšanās koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Energopatēriņš: 150 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskās strāvas triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
315 mm
Augstums
237 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437216
Rakstiet mums
19,69%
Indekss:
L231-150-65-70
237 mm
315 mm