Mexen Luxpro+ LED apgaismotājs, 20W, Neitrāls - 4000K, 2200 lm, melns - L231-020-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED apgaismotājs, 20W, Neitrāls - 4000K, 2200 lm, melns - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED apgaismotājs, 20W, Neitrāls - 4000K, 2200 lm, melns - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED apgaismotājs, 20W, Neitrāls - 4000K, 2200 lm, melns - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED apgaismotājs, 20W, Neitrāls - 4000K, 2200 lm, melns - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED apgaismotājs, 20W, Neitrāls - 4000K, 2200 lm, melns - L231-020-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-020-40-70
Augstums:
105 mm
Platums:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 111 mm
Augstums: 105 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 20 W
Kopējais gaismas plūsma: 2200 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Spēja aptumšot: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Kabelis garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpu, Āra
Gaismas leņķis: 120º
Lampas vertikālā kustība: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu pārvietošanas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Energopatēriņš: 20 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
111 mm
Augstums
105 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436221
Rakstiet mums
19,8%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-020-40-70
105 mm
111 mm