Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, balts - L231-010-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, balts - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, balts - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, balts - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, balts - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, balts - L231-010-65-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-010-65-20
Augstums:
95 mm
Platums:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 103 mm
Augstums: 95 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 10 W
Kopējā gaismas plūsma: 1100 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Dimmēšanas iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Balta
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: virspusēja
Lietošana: Iekšdarbi, Ārdarbi
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli regulējamas stiprinājums: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu nobīdes koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 10 kWh/1000 h
Mūža ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskajiem triecieniem: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
103 mm
Augstums
95 mm
Krāsa
Balts
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436028
Rakstiet mums
19,76%
Indekss:
L231-010-65-20
95 mm
103 mm