Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 5500 lm, melns - L231-050-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 5500 lm, melns - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 5500 lm, melns - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 5500 lm, melns - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 5500 lm, melns - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 5500 lm, melns - L231-050-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-050-40-70
Augstums:
137 mm
Platums:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 180 mm
Augstums: 137 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 50 W
Kopējā gaismas plūsma: 5500 lm
Gaismas krāsa: Neitrāls
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Vājdināšanas iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Lietojums: Iekštelpu, āra
Gaismas izkliedes leņķis: 120º
Vertikālā regulējamība: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes maiņas koeficients: 0,90
Enerģētiskā klase: E
Enerģijas patēriņš: 50 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
180 mm
Augstums
137 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436230
Rakstiet mums
19,26%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-050-40-70
137 mm
180 mm