Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Auksts - 6500K, 2200 lm, balts - L231-020-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Auksts - 6500K, 2200 lm, balts - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Auksts - 6500K, 2200 lm, balts - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Auksts - 6500K, 2200 lm, balts - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Auksts - 6500K, 2200 lm, balts - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 20W, Auksts - 6500K, 2200 lm, balts - L231-020-65-20
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-020-65-20
Augstums:
105 mm
Platums:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Balts - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 111 mm
Augstums: 105 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 20 W
Kopējais gaismas plūsma: 2200 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Dimējams: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Balts
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Kupola materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Lietošana: Iekštelpu, Āra
Apgaismojuma leņķis: 120°
Vertikāli kustīga armatūra: 180°
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
111 mm
Augstums
105 mm
Krāsa
Balts
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436071
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,8%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Indekss:
L231-020-65-20
105 mm
111 mm