Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 22000 lm, melns - L231-200-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 22000 lm, melns - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 22000 lm, melns - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 22000 lm, melns - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 22000 lm, melns - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 22000 lm, melns - L231-200-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-200-65-70
Augstums:
320 mm
Platums:
348 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 348 mm
Augstums: 320 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 200 W
Kopējā gaismas plūsma: 22000 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtuma iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Spuldzes materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas
Pielietojums: Iekštelpās, Ārā
Gaismas leņķis: 120º
Lampa kustās vertikāli: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes maiņas koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 200 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskām triecieniem: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
348 mm
Augstums
320 mm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437223
Rakstiet mums
19,91%
Indekss:
L231-200-65-70
320 mm
348 mm