Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 5500 lm, melns - L231-050-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 5500 lm, melns - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 5500 lm, melns - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 5500 lm, melns - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 5500 lm, melns - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 5500 lm, melns - L231-050-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-050-65-70
Augstums:
137 mm
Platums:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 180 mm
Augstums: 137 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 50 W
Kopējais gaismas plūsmas daudzums: 5500 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Noregulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Aploksnes materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada sekcija: 3x1 mm
Montāža: Virsmas
Pielietojums: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīga ierīce: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu maiņas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 50 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
180 mm
Augstums
137 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437177
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,26%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Indekss:
L231-050-65-70
137 mm
180 mm