Mexen Luxpro+ LED projektors, 20W, Auksta gaisma - 6500K, 2200 lm, melns - L231-020-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED projektors, 20W, Auksta gaisma - 6500K, 2200 lm, melns - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED projektors, 20W, Auksta gaisma - 6500K, 2200 lm, melns - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED projektors, 20W, Auksta gaisma - 6500K, 2200 lm, melns - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED projektors, 20W, Auksta gaisma - 6500K, 2200 lm, melns - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED projektors, 20W, Auksta gaisma - 6500K, 2200 lm, melns - L231-020-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-020-65-70
Augstums:
105 mm
Platums:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 111 mm
Augstums: 105 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 20 W
Kopējā gaismas plūsma: 2200 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējamas spilgtuma iespējas: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Lēcas materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Uzstādīšana: Uz virsmas montējams
Lietošana: Iekštelpās, ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāla kustīga fiksācija: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes pārvietošanas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
111 mm
Augstums
105 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437074
Rakstiet mums
19,8%
Indekss:
L231-020-65-70
105 mm
111 mm