Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, melns - L231-100-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, melns - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, melns - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, melns - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, melns - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 11000 lm, melns - L231-100-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-100-65-70
Augstums:
197 mm
Platums:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 246 mm
Augstums: 197 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 100 W
Kopējais gaismas plūsmas daudzums: 11000 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtuma iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Uzstādīšana: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpās, Ārā
Gaismas izkliedes leņķis: 120º
Vertikāla kustīga montāža: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes pārvietošanas koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 100 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzība pret elektrisko šoku: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
246 mm
Augstums
197 mm
Krāsa
Melns
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437188
Rakstiet mums
19,55%
Indekss:
L231-100-65-70
197 mm
246 mm