Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksti balts - 6500K, 3300 lm, melns - L231-030-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksti balts - 6500K, 3300 lm, melns - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksti balts - 6500K, 3300 lm, melns - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksti balts - 6500K, 3300 lm, melns - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksti balts - 6500K, 3300 lm, melns - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 30W, Auksti balts - 6500K, 3300 lm, melns - L231-030-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-030-65-70
Augstums:
135 mm
Platums:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskās specifikācijas:
Platums: 142 mm
Augstums: 135 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 30 W
Kopējā gaismas plūsma: 3300 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Uz virsmas montējams
Pielietojums: Iekštelpās, Ārtelpās
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli kustīga ligzda: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: E
Enerģijas patēriņš: 30 kWh/1000 h
Mūžs: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko strāvu: I
Aizsardzības līmenis: IP66
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
142 mm
Augstums
135 mm
Krāsa
Melns
Moc
30 W
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437172
Rakstiet mums
19,55%
Indekss:
L231-030-65-70
135 mm
142 mm
30 W