Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Neitrāla - 4000K, 22000 lm, melns - L231-200-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Neitrāla - 4000K, 22000 lm, melns - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Neitrāla - 4000K, 22000 lm, melns - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Neitrāla - 4000K, 22000 lm, melns - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Neitrāla - 4000K, 22000 lm, melns - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 200W, Neitrāla - 4000K, 22000 lm, melns - L231-200-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-200-40-70
Augstums:
320 mm
Platums:
348 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 348 mm
Augstums: 320 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 200 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 22000 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla kupola materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsējs
Pielietojums: Iekštelpās, Ārā
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīgs kronšteins: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 200 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
348 mm
Augstums
320 mm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437063
Rakstiet mums
19,91%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L231-200-40-70
320 mm
348 mm