Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, melns - L231-010-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, melns - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, melns - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, melns - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, melns - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 1100 lm, melns - L231-010-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L231-010-65-70
Augstums:
95 mm
Platums:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Krāsa - Melns - ()
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 103 mm
Augstums: 95 mm
Diodes veids: LED SMD
Jauda: 10 W
Kopējais gaismas plūsmas apjoms: 1100 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Dimmējams: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Pārklājuma materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsma
Lietošana: Iekštelpās, Ārā
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīga lampa: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu nobīdījuma koeficients: 0,90
Enerģijas klase: E
Enerģijas patēriņš: 10 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskiem triecieniem: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
103 mm
Augstums
95 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437067
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,76%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Indekss:
L231-010-65-70
95 mm
103 mm