Mexen Luxpro LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 6300 lm, melns - L230-070-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 6300 lm, melns - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 6300 lm, melns - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 6300 lm, melns - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 6300 lm, melns - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 70W, Auksts - 6500K, 6300 lm, melns - L230-070-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-070-65-70
Augstums:
195 mm
Platums:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 221 mm
Augstums: 195 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 70 W
Kopējais gaismas plūsma: 6300 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Lietojums: Iekštelpās, Ārā
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli regulējams korpuss: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 70 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskās strāvas triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
221 mm
Augstums
195 mm
Moc
70 W
Strumień świetlny
6300 lm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438404
Rakstiet mums
19,92%
Indekss:
L230-070-65-70
195 mm
221 mm
70 W