Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Neitrāls - 4000K, 18000 lm, melns - L230-200-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Neitrāls - 4000K, 18000 lm, melns - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Neitrāls - 4000K, 18000 lm, melns - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Neitrāls - 4000K, 18000 lm, melns - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Neitrāls - 4000K, 18000 lm, melns - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Neitrāls - 4000K, 18000 lm, melns - L230-200-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-200-40-70
Augstums:
320 mm
Platums:
348 mm
Moc:
200 W
Temperatura barwowa:
4000K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 348 mm
Augstums: 320 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 200 W
Kopējais gaismas plūsmas daudzums: 18000 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtuma iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpu, Ārštelpu
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli regulējama lampiņa: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes novirzes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 200 kWh/1000 h
Mūža ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrības triekiem: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
348 mm
Augstums
320 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Moc
200 W
Strumień świetlny
18000 lm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438163
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,81%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-200-40-70
320 mm
348 mm
200 W