Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Aukstais - 6500K, 1800 lm, melns - L230-020-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Aukstais - 6500K, 1800 lm, melns - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Aukstais - 6500K, 1800 lm, melns - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Aukstais - 6500K, 1800 lm, melns - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Aukstais - 6500K, 1800 lm, melns - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Aukstais - 6500K, 1800 lm, melns - L230-020-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-020-65-70
Augstums:
105 mm
Platums:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 111 mm
Augstums: 105 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 20 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 1800 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virssienas
Lietojums: Iekštelpu, Āra
Gaismas leņķis: 120°
Vertikāli grozāms stiprinājums: 180°
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Ilgmūžība: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
111 mm
Augstums
105 mm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438205
Rakstiet mums
19,19%
Indekss:
L230-020-65-70
105 mm
111 mm