Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 4500 lm, melns - L230-050-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 4500 lm, melns - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 4500 lm, melns - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 4500 lm, melns - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 4500 lm, melns - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Neitrāls - 4000K, 4500 lm, melns - L230-050-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-050-40-70
Augstums:
137 mm
Platums:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskā informācija:
Platums: 180 mm
Augstums: 137 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 50 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 4500 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsas temperatūra: 4000K
Krāsas atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Blāvēšanas iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Abažūra materiāls: Rūdītais stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Piestiprinās kustīgi vertikāli: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 50 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
180 mm
Augstums
137 mm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438087
Rakstiet mums
19,05%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-050-40-70
137 mm
180 mm