Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 900 lm, melns - L230-010-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 900 lm, melns - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 900 lm, melns - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 900 lm, melns - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 900 lm, melns - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Auksts - 6500K, 900 lm, melns - L230-010-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-010-65-70
Augstums:
95 mm
Platums:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 103 mm
Augstums: 95 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 10 W
Kopējā gaismas plūsma: 900 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Abažūra materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Uzstādīšana: Virsmas montāža
Lietošana: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120°
Pionālas regulējamas lampas: 180°
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0.90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 10 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrības triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
103 mm
Augstums
95 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Moc
Strumień świetlny
900 lm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438196
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,68%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Indekss:
L230-010-65-70
95 mm
103 mm