Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 2700 lm, melns - L230-030-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 2700 lm, melns - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 2700 lm, melns - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 2700 lm, melns - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 2700 lm, melns - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Neitrāla - 4000K, 2700 lm, melns - L230-030-40-70
Indekss:
L230-030-40-70
Augstums:
135 mm
Platums:
142 mm
Moc:
30 W
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskā specifikācija:
Platums: 142 mm
Augstums: 135 mm
Diodas tips: LED SMD
Jauda: 30 W
Kopējais gaismas plūsma: 2700 lm
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Iespēja regulēt intensitāti: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Aizsargstikls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Lietošana: Iekštelpu, Āra
Gaismas leņķis: 120°
Vertikāli grozāms korpuss: 180°
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 30 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 stundas
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzība pret elektrisko triecienu: I
Platums
142 mm
Augstums
135 mm
Moc
30 W
Strumień świetlny
2700 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2438080
Rakstiet mums
19,8%
Indekss:
L230-030-40-70
135 mm
142 mm
30 W