Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 18000 lm, melns - L230-200-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 18000 lm, melns - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 18000 lm, melns - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 18000 lm, melns - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 18000 lm, melns - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 200W, Auksts - 6500K, 18000 lm, melns - L230-200-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-200-65-70
Augstums:
320 mm
Platums:
348 mm
Moc:
200 W
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 348 mm
Augstums: 320 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 200 W
Kopējā gaismas plūsma: 18000 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Ir iespējama aptumšošana: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Izkliedētāja materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Lietošana: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīgs kronšteins: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes pārvietošanas koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 200 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrības triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
348 mm
Augstums
320 mm
Moc
200 W
Strumień świetlny
18000 lm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438422
Rakstiet mums
19,81%
Indekss:
L230-200-65-70
320 mm
348 mm
200 W