Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 9000 lm, melns - L230-100-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 9000 lm, melns - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 9000 lm, melns - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 9000 lm, melns - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 9000 lm, melns - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Auksts - 6500K, 9000 lm, melns - L230-100-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-100-65-70
Augstums:
197 mm
Platums:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 246 mm
Augstums: 197 mm
Dioda veids: LED SMD
Jauda: 100 W
Kopējais gaismas plūsma: 9000 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Spēja regulēt spilgtumu: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Difuzora materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Lietojums: Iekštelpās, Ārā
Gaismošanas leņķis: 120º
Vertikāli kustīga gaismekļa galva: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 100 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko šoku: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
246 mm
Augstums
197 mm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438408
Rakstiet mums
19,77%
Indekss:
L230-100-65-70
197 mm
246 mm