Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 13500 lm, melns - L230-150-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 13500 lm, melns - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 13500 lm, melns - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 13500 lm, melns - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 13500 lm, melns - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Auksts - 6500K, 13500 lm, melns - L230-150-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-150-65-70
Augstums:
237 mm
Platums:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 315 mm
Augstums: 237 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 150 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 13500 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Gaismas regulēšana: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Aizsarga materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Izmantošana: Iekštelpas, Ārštelpas
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāliseki regulējama: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu nobīdes koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 150 kWh/1000 h
Kalpošanas laiks: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Elektrobīstamības aizsardzības klase: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
315 mm
Augstums
237 mm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438418
Rakstiet mums
19,75%
Indekss:
L230-150-65-70
237 mm
315 mm