Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Neitrāls - 4000K, 9000 lm, melns - L230-100-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Neitrāls - 4000K, 9000 lm, melns - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Neitrāls - 4000K, 9000 lm, melns - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Neitrāls - 4000K, 9000 lm, melns - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Neitrāls - 4000K, 9000 lm, melns - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 100W, Neitrāls - 4000K, 9000 lm, melns - L230-100-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-100-40-70
Augstums:
197 mm
Platums:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 246 mm
Augstums: 197 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 100 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 9000 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsas temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtuma iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsmas montāža
Lietojums: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīga lampiņa: 180º
Spriegums: 220-240V
Jaudas faktora koeficients: 0,90
Energoefektivitātes klase: F
Energopatēriņš: 100 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskās strāvas triecieniem: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
246 mm
Augstums
197 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438129
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,77%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-100-40-70
197 mm
246 mm