Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Neitrāla - 4000K, 900 lm, melns - L230-010-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Neitrāla - 4000K, 900 lm, melns - L230-010-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Neitrāla - 4000K, 900 lm, melns - L230-010-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Neitrāla - 4000K, 900 lm, melns - L230-010-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Neitrāla - 4000K, 900 lm, melns - L230-010-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 10W, Neitrāla - 4000K, 900 lm, melns - L230-010-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-010-40-70
Augstums:
95 mm
Platums:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 103 mm
Augstums: 95 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 10 W
Kopējais gaismas plūsma: 900 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Var bikstenīt gaismu: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Abažūra materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsējā
Lietojums: Iekšējais, Ārējais
Apgaismojuma leņķis: 120º
Vertikāli kustīgs stiprinājums: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzu nobīdes koeficients: 0,90
Enerģētikas klase: F
Enerģijas patēriņš: 10 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskās strāvas triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
103 mm
Augstums
95 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Moc
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2437439
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,68%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-010-40-70
95 mm
103 mm