Mexen Luxpro LED gaismeklis, 70W, Neitrāls - 4000K, 6300 lm, melns - L230-070-40-70
search
Mexen Luxpro LED gaismeklis, 70W, Neitrāls - 4000K, 6300 lm, melns - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED gaismeklis, 70W, Neitrāls - 4000K, 6300 lm, melns - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED gaismeklis, 70W, Neitrāls - 4000K, 6300 lm, melns - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED gaismeklis, 70W, Neitrāls - 4000K, 6300 lm, melns - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED gaismeklis, 70W, Neitrāls - 4000K, 6300 lm, melns - L230-070-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-070-40-70
Augstums:
195 mm
Platums:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 221 mm
Augstums: 195 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 70 W
Kopējā gaismas plūsma: 6300 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsas atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Dimmēšanas iespēja: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Stikla materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Uzstādīšana: Virsmas montāža
Lietojums: Iekštelpās, Āra
Apstarošanas leņķis: 120º
Vertikāla regulēšana: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes pārbīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 70 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskajiem triecieniem: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
221 mm
Augstums
195 mm
Moc
70 W
Strumień świetlny
6300 lm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438109
Rakstiet mums
19,92%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-070-40-70
195 mm
221 mm
70 W