Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Auksti - 6500K, 2700 lm, melns - L230-030-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Auksti - 6500K, 2700 lm, melns - L230-030-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Auksti - 6500K, 2700 lm, melns - L230-030-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Auksti - 6500K, 2700 lm, melns - L230-030-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Auksti - 6500K, 2700 lm, melns - L230-030-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 30W, Auksti - 6500K, 2700 lm, melns - L230-030-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-030-65-70
Augstums:
135 mm
Platums:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 142 mm
Augstums: 135 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 30 W
Kopējais gaismas plūsmas stiprums: 2700 lm
Gaismas krāsa: Auksti
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Samazināt apgaismojumu: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Izkliedētāja materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetums
Lietošana: Iekštelpu, Āra
Gaismas staru leņķis: 120º
Vertikāli kustīga montāža: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes maiņas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 30 kWh/1000 h
Mūžs: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko triecienu: I
Aizsardzības pakāpe: IP66
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Izturība
Kustama montāža
Praktisks risinājums
Izturīgs korpuss
3 gadu garantija
sērija
Platums
142 mm
Augstums
135 mm
Krāsa
Melns
Forma
Taisnstūrveida
Montāža
Virsgaisma
Pielietojums
Moc
30 W
Strumień świetlny
2700 lm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
Iespēja regulēt spilgtumu
Kustības sensors
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438395
Napięcie
220-240V
Aizsardzības pakāpe
IP66
EPREL
EPREL informācijas karte
Lietošanas instrukcija
Informācija par drošību
Rakstiet mums
19,8%
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā
LED SMD LED SMD
Indekss:
L230-030-65-70
135 mm
142 mm
30 W