Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 1800 lm, melns - L230-020-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 1800 lm, melns - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 1800 lm, melns - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 1800 lm, melns - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 1800 lm, melns - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 20W, Neitrāla - 4000K, 1800 lm, melns - L230-020-40-70
Indekss:
L230-020-40-70
Augstums:
105 mm
Platums:
111 mm
Kustības sensors - Nē - ()
Specifikācijas:
Platums: 111 mm
Augstums: 105 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 20 W
Kopējais gaismas plūsma: 1800 lm
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējamas spilgtuma iespējas: Nē
Kustību sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Aizsarga materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpās, Ārtelpās
Apgaismojuma leņķis: 120º
Pionveidīgā kustība: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes maiņas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Kalpošanas ilgums: 25000 h
Darbības temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskās strāvas triecienu: I
Platums
111 mm
Augstums
105 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2437460
Rakstiet mums
19,19%
Indekss:
L230-020-40-70
105 mm
111 mm