Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 13500 lm, melns - L230-150-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 13500 lm, melns - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 13500 lm, melns - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 13500 lm, melns - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 13500 lm, melns - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 150W, Neitrāls - 4000K, 13500 lm, melns - L230-150-40-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-150-40-70
Augstums:
237 mm
Platums:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 315 mm
Augstums: 237 mm
Diodu veids: LED SMD
Jauda: 150 W
Kopējā gaismas plūsma: 13500 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Spilgtuma regulēšana: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melna
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Apgaismojuma materiāls: Rūdīts stikls
Kabeļa garums: 15 cm
Kabeļa šķērsgriezums: 3x1 mm
Uzstādīšana: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpās, Ārā
Gaismas leņķis: 120º
Vertikāli regulējams apgaismojums: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes maiņas koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Energopatēriņš: 150 kWh/1000 h
Darba ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektrisko strāvu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Neitrāla krāsa
Platums
315 mm
Augstums
237 mm
Gaismas krāsa
Neitrāla
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438133
Rakstiet mums
19,75%
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L230-150-40-70
237 mm
315 mm