Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 4500 lm, melns - L230-050-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 4500 lm, melns - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 4500 lm, melns - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 4500 lm, melns - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 4500 lm, melns - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektors, 50W, Auksts - 6500K, 4500 lm, melns - L230-050-65-70
LED SMD LED SMD
Izturība pret ārējiem apstākļiem Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma Auksti balta gaisma
Indekss:
L230-050-65-70
Augstums:
137 mm
Platums:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Kustības sensors - Nē - ()
Tehniskie dati:
Platums: 180 mm
Augstums: 137 mm
Diodu tips: LED SMD
Jauda: 50 W
Kopējais gaismas plūsmas jauda: 4500 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Noregulējams: Nē
Kustības sensors: Nē
Krāsa: Melns
Korpusa materiāls: Alumīnijs
Aizsarga materiāls: Rūdīts stikls
Vada garums: 15 cm
Vada šķērsgriezums: 3x1 mm
Montāža: Virsapmetuma
Pielietojums: Iekštelpās, Ārpuselaps
Starojuma leņķis: 120º
Vertikāli regulējama gaismas galva: 180º
Spriegums: 220-240V
Fāzes nobīdes koeficients: 0,90
Enerģijas klase: F
Energopatēriņš: 50 kWh/1000 h
Dzīves ilgums: 25000 h
Darba temperatūra: -20°C līdz +40°C
Aizsardzības klase pret elektriskās strāvas triecienu: I
Izturība pret ārējiem apstākļiem
Auksti balta gaisma
Platums
180 mm
Augstums
137 mm
Gaismas krāsa
Auksta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438401
Rakstiet mums
19,05%
Indekss:
L230-050-65-70
137 mm
180 mm