Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x03
search
Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x03
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Auksti toņi Auksti toņi
Indekss:
L100-E27-2065-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A70
Vītnes tips: E27
Jauda: 20 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 2100 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsu temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams: Nē
Stikla krāsa: Piena
Stikla materiāls: Plastmasa
Iepakojuma daudzums: 3
Gaismas leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Aizsardzības pakāpe: IP20
LED tehnoloģija
Auksti toņi
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Rakstiet mums
19,86%