Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
search
Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L100-E27-2040-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A70
Gredzena veids: E27
Jauda: 20 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 2100 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atdošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtība: Nē
Kupola krāsa: Piena
Kupola materiāls: Plastmasa
Gabalu skaits iepakojumā: 3
Enerģijas klase: F
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Izolācijas klase: IP20
LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Rakstiet mums
19,86%