Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Auksts - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
search
Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Auksts - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Auksts - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Auksts - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Auksts - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Auksts - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Auksti toņi Auksti toņi
Indekss:
L100-E27-1865-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes veids: A70
Vītnes tips: E27
Jauda: 18 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1890 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atdeves indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama spilgtums: Nē
Abažūra krāsa: Piena
Abažūra materiāls: Plastmasa
Iepakojuma daudzums: 3
Staru leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 18 kWh/1000 h
Aizsardzības klase: IP20
LED tehnoloģija
Auksti toņi
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
4
Rakstiet mums
18,91%