Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
search
Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 20W, Auksta - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Auksti toņi Auksti toņi
Indekss:
L100-E27-2065-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A70
Vītņveida pamatnes veids: E27
Jauda: 20 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 2100 lm
Gaismas krāsa: Auksta
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējamas spilgtuma iespējas: Nē
Stikla krāsa: Pienains
Stikla materiāls: Plastmasa
Gabalu skaits iepakojumā: 6
Spīdēšanas leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Aizsardzības līmenis: IP20
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
Energoefektivitāte
LED tehnoloģija
Auksti toņi
Drošs veselībai
Ra ≥ 80
Ilgs mūžs
Tūlītēja ieslēgšana
Piemērots acīm
Apstarošanas leņķis 220°
Izturība pret triecieniem un vibrācijām
Nav trauslu elementu, piemēram, kvēlspuldzes — tie ir mehāniski izturīgāki
CE sertifikāts
RoHS sertifikāts
Sargājiet vidi
3 gadu garantija
sērija
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Iespēja regulēt spilgtumu
Abažūra krāsa
Pienains
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Ilość sztuk
6
EPREL informācijas karte
Drošības informācija
Rakstiet mums
19,79%