Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10
search
Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A70, 20W, Neitrāla - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L100-E27-2040-01x10
Rodzaj gwintu:
E27
2100 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A70
Vītnes tips: E27
Jauda: 20 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 2100 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Samazināšanas iespēja: Nē
Plafona krāsa: Piena krāsa
Plafona materiāls: Plastmasa
Gabalu skaits iepakojumā: 10
Apgaismojuma leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energijas klase: F
Energijas patēriņš: 20 kWh/1000 h
Aizsardzības līmenis: IP20
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
Energoefektivitāte
LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa
Drošs veselībai
Ra ≥ 80
Ilgs mūžs
Tūlītēja ieslēgšana
Piemērots acīm
Apstarošanas leņķis 220°
Izturība pret triecieniem un vibrācijām
Nav trauslu elementu, piemēram, kvēlspuldzes — tie ir mehāniski izturīgāki
CE sertifikāts
RoHS sertifikāts
Sargājiet vidi
3 gadu garantija
sērija
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Iespēja regulēt spilgtumu
Abažūra krāsa
Pienains
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Ilość sztuk
10
EPREL informācijas karte
Drošības informācija
Rakstiet mums
19,87%