Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
search
Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Silta krāsa Silta krāsa
Indekss:
L100-E27-1830-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A70
Pamatne: E27
Jauda: 18 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1890 lm
Gaismas krāsa: Silta
Krāsu temperatūra: 3000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējama gaismas plūsma: Nē
Abatjour krāsa: Piena balts
Abatjour materiāls: Plastmasa
Gabalu daudzums iepakojumā: 6
Staru leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 18 kWh/1000 h
Aizsardzības klase: IP20
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
Energoefektivitāte
LED tehnoloģija
Silta krāsa
Drošs veselībai
Ra ≥ 80
Ilgs mūžs
Tūlītēja ieslēgšana
Piemērots acīm
Apstarošanas leņķis 220°
Izturība pret triecieniem un vibrācijām
Nav trauslu elementu, piemēram, kvēlspuldzes — tie ir mehāniski izturīgāki
CE sertifikāts
RoHS sertifikāts
Sargājiet vidi
3 gadu garantija
sērija
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Iespēja regulēt spilgtumu
Abažūra krāsa
Pienains
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383453
Ilość sztuk
6
EPREL informācijas karte
Drošības informācija
Rakstiet mums
19,61%