Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Neitrāla - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06
search
Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Neitrāla - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Neitrāla - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Neitrāla - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Neitrāla - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x LED spuldze E27, A70, 18W, Neitrāla - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L100-E27-1840-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes veids: A70
Vītnes veids: E27
Jauda: 18 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1890 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Dimmerēšanas iespēja: Nē
Blīves krāsa: Piena krāsas
Blīves materiāls: Plastmasa
Daudzums iepakojumā: 6
Apgaismojuma leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Enerģijas klase: F
Energopatēriņš: 18 kWh/1000 h
Aizsardzības pakāpe: IP20
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
Energoefektivitāte
LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa
Drošs veselībai
Ra ≥ 80
Ilgs mūžs
Tūlītēja ieslēgšana
Piemērots acīm
Apstarošanas leņķis 220°
Izturība pret triecieniem un vibrācijām
Nav trauslu elementu, piemēram, kvēlspuldzes — tie ir mehāniski izturīgāki
CE sertifikāts
RoHS sertifikāts
Sargājiet vidi
3 gadu garantija
sērija
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Iespēja regulēt spilgtumu
Abažūra krāsa
Pienains
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383455
Ilość sztuk
6
EPREL informācijas karte
Drošības informācija
Rakstiet mums
19,61%