Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03
search
Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A70, 18W, Silta - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Silta krāsa Silta krāsa
Indekss:
L100-E27-1830-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
1890 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 138 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A70
Ligzdas veids: E27
Jauda: 18 W
Ekvivalentā jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1890 lm
Gaismas krāsa: Silta
Krāsas temperatūra: 3000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Dimmējams: Nē
Abažūra krāsa: Matēta
Abažūra materiāls: Plastmasa
Gabalu skaits iepakojumā: 3
Apgaismojuma leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 18 kWh/1000 h
LED tehnoloģija
Silta krāsa
Platums
60 mm
Augstums
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
F
Energy Class: F, Eprel: 2383453
Ilość sztuk
4
Rakstiet mums
18,91%