Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10
search
Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Auksti toņi Auksti toņi
Indekss:
L100-E27-1565-01x10
Rodzaj gwintu:
E27
1575 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 124 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes veids: A60
Vītnes veids: E27
Jauda: 15 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1575 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Samazināšanas iespēja: Nē
Abažūra krāsa: Piena
Abažūra materiāls: Plastmasa
Gabalu skaits iepakojumā: 10
Gaismas leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energoklase: F
Enerģijas patēriņš: 15 kWh/1000 h
LED tehnoloģija
Auksti toņi
Platums
60 mm
Augstums
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
10
Rakstiet mums
19,83%